23 Mayıs 2018 12:10

Deadpool 2 Blue-Ray'de uzun versiyon!

David Leitch bolca ekstra sahnenin yer alacağı Blue-Ray müjdesi verdiGeçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi yönetmen David Leitch ve oyuncu/senarist/yapımcı Ryan Reynolds, film için aslında beyazperdede izlediğimizden çok daha fazla sahne çektiklerini açıklamışlardı. Bu sahnelerden bazılarını problem yaratabileceğine inandıkları için çıkartmayı tercih ettiklerini ima etmişlerdi. Örneğin after credits'te Deadpool’un zamanda geriye gidip bebek Hitler'i öldürdüğü görebilirdik.Ayrıca film başındaki sahnelerinin farklı varyasyonları, bazı sahnelerin farklı çekimleri ve çıkartılan espriler de bulunuyormuş.


David Leitch, son verdiği röportajda bu uzun versiyonun hazırlandığını, filmin tüm dünyadaki vizyonunun bitmesi ardından genişletilmiş versiyonun Blu-ray'e ekleneceğini açıkladı. Yaşasın!


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir