21 Mayıs 2018 18:50

Deadpool 2 hem ülkemizde hem dünyada gişe birincisi!

Deadpool 2, açılış hafta sonunda 415.476 seyirci tarafından izlendiBox Office Türkiye'nin verilerine göre 2016 tarihli Deadpool'un devam filmi, hafta sonunda ülkemizde 415.476 seyirci tarafından izlendi ve listenin başına geçti.


Bu haftasonu sinemaya gitmeyi tercih eden üç kişiden ikisi Deadpool 2'yi tercih ederken, animasyon yapım Kral Şakir Oyun Zamanı 61.474 seyirciyle gişe listesinin ikinci sırasında yer aldı. Avengers: Infinity War ise dördüncü hafta sonunda 45.709 seyirciyle listede üçüncü sırada yer aldı.


Deadpool 2, üç günde dünya genelinde $301,33 milyon hasılata ulaştı.Deadpool 2, $125 milyonluk açılışıyla ABD gişesinin yeni lideri oldu.Avengers: Infinity War ise ABD'de, $28,67 milyon hasılatla vizyondaki dördüncü hafta sonunu geride bıraktı.Haftanın yenilerinden Kitap Kulübü (Book Club), beklentilerin üzerinde bir açılışla, $12,5 milyonla listeye üçüncü sıradan giriş yaptı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir