5 Mayıs 2018 09:34

Deadpool 2’den hangi sahne silindi?

Yakın zamanda Fox’u satın alan Disney’in ilişkileri bozulmasın diye bir sahnenin silindiği öne sürüldü.Deadpool 2 vizyona gün sayıyor, sevilen mizahi karakterin maceralarının devamı 18 Mayıs’ta sinemalarda olacak. Vizyon öncesi filmle ilgili yeni posterler, yeni haberler gelip duruyor. Son bilgi şu:


Deadpool 2'nin yıldızı Ryan Reynolds bu projede filmin senaryosunu yazan Rhett Reese ve Paul Wernick’le birlikte çalıştı. Reynolds bir röportajda, Fox’un filmin içinde olmasını istemediği bir şakayı sildiğini açıkladı.Fox’u satın alan Disney’in ilişkileri bozulmasın diye böyle bir hareket yaptığını düşünen Reynolds durumdan çok hoşnut olmasa gerek.


Disney Fox birleşmesi bakalım Deadpool'u ne kadar etkilemiş, izleyelim, görelim.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir