21 Temmuz 2006 13:28

Değişim Rüzgarları

Ünlü oyuncu savaş için kamera arkasında...

Kült oyuncu Rutger Hauer, ilk defa kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Onu yönetmenliğe çeken ise, ikinci dünya savaşı filmi Changing Fortunes'ın ilginç kahramanı.Blade Runner gibi başyapıtlarda gözüken oyuncu, Batman Başlıyor'un da oyuncuları arasındaydı. İlk yönetmenlik denemesi gerçek olaylara dayanacak. Hauer, filmde konu edineceği Wally van Hall'un Avrupa tarihinin en büyük banka sahtekarlığına imza atarak 80.000 aileyi savaşta kurtardığını söylüyor. Annie Perkins ve Russ Haan tarafından yazılan senaryonun arka planında ikinci büyük savaş yer alacak.
Yorumlar
  • Rutger Hauer'ı Batman Başlıyor'dan önce Stephen King'in romanından uyarlanan aynı zamanda yeniden çevrim olan Selam's Lot adlı bir TV filmde izlemişti.Kendileri bir Dracula'yı oynuyordu.Ben oyuncuların daha sonraları yönetmenlik koltuğuna oturmalarına hiç karşı değilim.Çünkü oyunculuktan gelen yönetmenler arasında çok başarılı olanlar var.Aklıma ilk gelen Mel Gibson,Anthony Hopkins vs...Hauer'de başarılı olur umarım.Konusunu beğendim doğrusu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir