23 Şubat 2016 02:58

Değişimin böylesi

Hollywood yıldızlarının zaman içindeki değişimleri...

Jeniffer Lawrence: 90 doğumlu oyuncu Winter’s Bone, Hunger Games, Silver Linings Playbook derken, hem karakterleri başarıyla canlandırıp türlü ödüllere layık görüldü hem de bu esnada dış görünüşü epey değişti.


Jonah Hill: 83 doğumlu oyuncuyu 10 senedir çeşitli yapımlarda izledik, Superbad, Knocked Up, , Get Him to Greek, Moneyball, 21 Jump Street, Para Avcısı derken, fiziğindeki en önemli değişim kurtulduğu fazla kiloları oldu kuşkusuz.


Chris Pratt: Sanıyoruz ki bu listenin en çok “değişeni.” 1979 doğumlu aktör, Moneyball, Zero Dark Thirty, The Five-Year Engagement, Delivery Man gibi yapımlarda boy gösterirken, bambaşka bir adama dönüşüverdi!


Christian Bale: 1974 doğumlu ünlü ve değerli oyuncunun dış görüntüsü daha çok hayat vereceği karakterler üzerinden değişti, kilo aldı, kilo verdi, kas yaptı, sakal bıraktı, bin bir surat oldu neredeyse.


Mickey Rourke: 1952 doğumlu aktör, listenin en çok üzeni! Neydin ne oldun Mickey diyor ve son haline üzülüyoruz doğrusu. Ne yakışıklı aktörümüzdün sen halbuki. Diner filmindeki Mickey Rourke nerede, Sin City’deki botokslu Rourke nerede…


Renee Zellweger: 1969 doğumlu güzel sanatçı Reality Bites, Jerry Maguire, Me, Myself&Irene, Bridget Jones’ Diary, Cinderella Man gibi yapımlarda rol alan başarılı bir aktris. Kilo alıp vermesi fiziğinde değişiklikler yaratmıştı şüphesiz fakat son estetik ameliyatlar sonucu yüzü de tanınmaz bir hal aldı ne yazık ki…


Robert Downey, Jr.: 1965 doğumlu ünlü aktörün fiziki değişimi yaşla ilgili sanki biraz. Saturday Night Live, Less Than Zero, Good Night and Good Luck, Zodiac, Iron Man, Sherlock Holmes derken, gözümüzün önünde olgunlaştı, şarap gibi oldu yakışıklı aktör.MELİS ZARARSIZ


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir