28 Mart 2005 12:02

Deja Vu!

Tom Cruise'un yaratıcısı sahnede

Açlık ve peşinden Tom Cruise'un kendisini bütün dünyaya tanıttığı Top Gun'ın yönetmeni olarak tanıştımız Tony Scott tarihi tekrar etmeye kararlı. Ünlü yönetmen yeni filmi Deja Vu'da aşkla işi birbirine karıştıracak.Terry Rossio ve Bill Marsilii'nin yazacağı senaryoda bir FBI ajanının zamanda yolculuk etmesi anlatılacak. Geriye dönme şansı olan ajansa ölümden kurtarmaya gittiği bir kadına aşık olacak.Her ne kadar Top Gun, Spy Game, Yıldırım Günleri ve son olarak Gazap Ateşi gibi filmler çekmiş olsa da, Hollywod'un en üretken yönetmenlerinden olmayan Tony Scott genelde Ridley Scott'ın kardeşi olarak anılır. 90'lı yıllarda toplam sekiz yapım için kamera arkasına geçen yönetmenin sadece 2005 için Domino, Emma's War ve Deja Vu'yu çekeceğini duyuracak olması iki kardeşin arasındaki rekabetin arttığını gösteriyor.
Yorumlar
  • film sıradan geldi tony scott ında hemen hemen hiçbi filmini beğenmemişimdir bu nasıl olcak hadi bakalım

  • tony scott ne yapma guzeldır,spy game i fbı dakı ogrencılerın ders olarak ısledıklerını bılıyosunuzdur...kacmaz bu fılm

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir