9 Şubat 2006 13:57

Del Toro Bildiğiniz Gibi

Yine karanlık hikayeler, yine tuhaf yaratıklar

Blade 2 ve Hellboy'un yönetmeni Guillermo del Toro tarzından ödün vermeye hiç niyetli değil. Variety'nin bildirdiğine göre Meksikalı yönetmen yeni filmi Killing on Carnival Row'da da vampirler ve cinlerle uğraşacak.New Line'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosu Travis Beacham tarafından yazılacak olan film; fantastik bir gerilim olacak.Del Toro'nun kamerasından bu sefer, insanlar, vampirler ve elflerin günlük yaşamı paylaştıkları bir kasabada kiralık bir katilin peşine düşeceğiz.
Yorumlar
  • yönetmenin filmlerindeki yöntem ve kendi çizgisi belli olduğuna göre, bu yeni projesininde öncekiler gibi doyurucu olacağı kesin. bekleyip göreceğiz. bakalım ortaya ne çıkacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir