1 Aralık 2015 00:35

Deliormanlı'nın rakibi Danny Williams

Sarp Levendoğlu'nun başrolde olduğu Deliormanlı filminde ünlü boksor Danny Williams'ı da izleyeceğiz.

Murat Şeker'in yönettiği Deliormanlı'da Sarp Levendoğlu'nun rakibi ünlü boksör Danny Williams olacak.


Senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan Deliormanlı filminde Avrupa şampiyonu boksör Savaş Türkyılmaz karakterini canlandıracak olan Sarp Levendoğlu, Aralık ayında başlayacak çekimler için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Nisan ayından bu yana profesyonel boksörler gibi günde iki antrenman yapan Sarp Levendoğlu, “Seyirci izlerken böyle boksör mü olur dedirtmemek için fiziksel olarak da çalışmaya başladım. Senaristlerimizden Ali Tanrıverdi’nin eski boksör olan babası İsmail Tanrıverdi sayesinde eski Balkan Şampiyonu Ali Çıtak ve Fenerbahçe Boks Şubesi ile tanıştım” diye konuştu.


Yönetmen Murat Şeker ise, “Bugüne kadar yaptığım filmlerin dışında bu kez aksiyon türünde bir filmle sinema severleri buluşturmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız bu proje her yönüyle Türk sinemasına farklı bir soluk getirecek diye düşünüyoruz” dedi.

Levendoğlu'nun karşında yer alacak sürpriz isim ise
ünlü boksör Danny Williams olacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir