25 Eylül 2009 10:12

DeNiro ve Pacino

Yıldızları buluşturan polisiye türündeki Righteous Kill projesinin afişi dikkat çekiyor...

Onları ilk defa aynı filmin çatısı altında Büyük Hesaplaşma filminde görmüştük. Filmde yan yana gözükmelerine rağmen, aslında çekimlerde bir araya gelmedikleri söylendi, hatta aynı karede yer almamaları da gerçek olabileceğini düşündürüyor.Gerçeğin ne olduğu bilinmez ama oyuncular Righteous Kill projesinde "gerçekten" buluştular ve birlikte uyanık ve zeki bir seri katilin peşine düştüler.Yönetmen koltuğunda Jon Avnet oturunca, beklentileri çok fazla yükseltmek mümkün olmuyor fakat bu buluşma çok konuşulacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • serkan arkadaşımın düştüğü hataya bende düştüm.yorumunda büyük hesaplaşma 2 çekiliyo diyor.bende öyle sandım. tam sevindim ama kendiside IMDb den öğrendi bu haberi galiba.o habere iyice bir bakarsanız yanında (VG)yani video game olarak çıkacağını anlarsınız.yani benim gibi boşuna umutlanmayın. filme gelince ikiside umarım kaliteli bir filme imza atmıştır. yönetmen Michael Mann olsa bu kadar temkinli yaklaşmazdım.ikisini tekrar aynı filmde görmek çok güzel olacak.

  • Son yıllarda oynadıkları filmlere bakınca Pacino ve De Nironun birbirlerinin varlığına sarıldığını düşünüyorum bu filmde.Jon Avnet 88 Minutesı sıradan hale geirerek kafalara acaba? sorusunu dolaştırıyor.Ama yine de benim eylüle kadar bekleyecek sabrım yok açıkçası.

  • HEY buraya bakın bırakın bu filimi büyük hesaplaşma 2 çekiliyo şimdi denirosuz büyük hesaplaşmanın tadı olmaz deyenlere.deniro ölmemiş alpacinola beraber oynuyolar çekımler başlamış 2009 da vizyona grecek ayrıntılar ımbd

  • Çok heycan verici.

  • Tanrılar çarpışıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir