7 Eylül 2010 00:00

Deniz'i seçmekte çok haklıymışız

Özcan Deniz'in, ilk yönetmenlik denemesi 'Ya Sonra'da başrol oynaması için teklif götürdüğü Nurgül Yeşilçay, projeyi reddetmişti.

“İnanmadığım bir projeydi, ben de iş yatsın diye 600 bin lira istedim. Özcan beni ikna etmek için filmi Ali Taner Baltacı’nın yöneteceğini söyledi. O, iş ahlâkı sıfır olan biri” diyen Yeşilçay’a, Deniz’in yapım şirketi Renkli Filmler’den yanıt geldi.


Deniz Çakır fotoğrafları için tıklayınız..


Şirketten basın kuruluşlarına gönderilen açıklamada, şu satırlara yer verildi: “Özcan Deniz’le, bahsi geçen rol için Nurgül Yeşilçay’ın da içinde olduğu bazı oyuncularla görüşmeler yaptık. Bu süreç sonucunda, tercihimizi Deniz Çakır’dan yana kullandık. Beşinci haftasını tamamlamış olduğumuz çekimlerimizde ne kadar haklı ve isabetli bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Bu tür konuların sebepsiz yere gündeme getirilmesini de anlamsız buluyoruz.”

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir