1 Kasım 2012 01:00

Depardieu Kerimov'un filminde oynayacak

Ünlü aktör Depardieu, Özbek liderinin kızının senaryosunu yazdığı filmde oynayacak.

Dünyaca ünlü Fransız aktör Gerard Depardieu'nun, Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov'un kızı Gülnara Kerimov'un senaryosunu yazdığı filmde rol alacağı bildirildi.

Özbek film yapımcısı Akbar Khakimov, Olam.uz haber ajansına yaptığı açıklamada, Depardieu'un filmde 6. yüzyılda Orta Asya bölgesindeki bir Hristiyan rahip rolünü canlandıracağını belirtti.

Kerimov'un en büyük kızı olan Gülnara Kerimov, siyaset bilimi profesörü olmasının yanı sıra New York'ta Birleşmiş Milletler'de ülkesinin misyon danışmanı olarak görev yaptı.

Siyaset ve modaya ilgisiyle bilinen Gülnara Kerimov'un geçen yıl New York Moda Haftası'nda düzenleyeceği defile, insan hakları örgütlerinin Özbekistan'daki pamuk endüstrisinde çocuk işçilerin çalıştırılmasına tepkisi nedeniyle iptal edilmişti.

AA

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir