30 Eylül 2004 14:15

Depp Uğuru

Dunmore'un şansı açıldı, ikinci film Warner'a

İlk yönetmenlik denemesini Johnny Depp ve John Malkovich'in başrollerde oynadığı The Libertine'le yapan Laurence Dunmore'a teklif üstüne teklif yağıyor. İngiliz yönetmenin bundan sonraki ilk filmi A Million Little PiecesWarner Bros. için yapacak.The Libertine henüz vizyona girmedi ama geçtiğimiz günlerde Toronto Film Festivali'nde gösterimi yapıldı ve oldukça beğeni topladı. Dunmore yeteneğini, yine başka bir yetenek James Frey'in yazdığı roman uyarlamasında sergileyecek.A Million Little Pieces, daha 23 yaşında olan Frey'in kendi hayatından yola çıkarak yazdığı bir roman. Yazar kendi hikayesinin sinema uyarlamasını da yapacak. Edebiyat eleştirmenlerinin yaptığı eleştirilerde hikaye, Trafik'le Guguk Kuşu arasında diye tanımlanıyor.Uyuşturucu bağımlısı bir gencin verdiği savaşta sokakta ve hastanede yaşadıklarının anlatıldığı A Million Little Pieces'ın iddialı olacağı şimdiden konuşuluyor. Filmin başrolü kimin olacak henüz belli değil, fakat Hollywood kulisleri Dunmore'un Depp'le yeniden çalışmak istediğini söylüyor.
Yorumlar
  • ben de yönetmen olsam Johnny den başkası ile çalışmam . Adamın yıldızı samanyolu gibi parlıyor. Johnny, you are my destıny.

  • Walla ben Johnny Depp fanı olmama rağmen burda bi hata görüyorum! Ne yanii bu John Malkovich'in de uğuru olamaz mı???Neyse! Ööle bile olsa Johnny Depp'in bu ba$arısına kar$ılık bu uğurlar az bile...! ;)I LOVE YOU JOHNNY DEPP! FOREVER JOHNNY DEPP! ;***

  • işin içinde depp de olunca tabii filme de ilgi büyük oluyo.... işte buna DEPP UĞURU denir!!! aslında olay sadece depp de bitiyo.... neyse zaten herkes olayı anldı.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir