13 Mart 2006 14:04

Depp Üzüldü Sarah Sevindi

Box Officelerde haftasonu

Oscar telaşı bitmiş ve geceden zaferle ayrılan filmler yeniden beyazperdeyi süslemeye başlamış olsa da bunun Box Officelere çok fazla etki ettiği söylenemez.IMDB'ye göre geçtiğimiz haftasonunun galibi; Sarah Jessica Parker-Matthew McConaughey ikilisinin Failure to Lauch'ı oldu. 24.6 milyon dolarla açılış yapan filmi, 16 milyon dolarla The Shaggy Dog izledi.The Hills Have Eyes'ın 15.5 milyon dolarla üçüncü sıraya yerleştiği listelerde ilk beşi; 7.3 milyon dolarla 16 Blok ve 5.8 milyon daha kazanarak toplam hasılatını 55.8 milyon dolara yükselten Madea's Family Reunion izledi.Johnny Depp'in başrollerini Samantha Morton ve John Malkovich'le paylaştığı The Libertine ise büyük hayalkırıklığını da peşinde sürükleyerek vizyondaki ilk haftasında sadece 2.2 milyon dolar gişe geliri elde edebildi.
Yorumlar
  • Kimse kusura bakmasın ama salon sayısı 4000 de olsa bu filmin elde edeceği hasılat sayısı aynıdır. Zaten yapımcılar da korktukları için bu tarz filmleri az salonda oynatıyorlar ha film beğenilir veya çok talep edilirse salon sayısı çoğalıyor. Ama öncelikle şunu belirteyim bu tarz filmlerin az salonla gösterime girmesi hiç bir zaman bu filmleri başarısız kılmaz...

  • Bu kadar az ilgi almasına pek $a$ırmadım aslında... America saolsun en küçük $eyde tepki wermeyi huy edinmi$ bi toplum...Ben merakla bekliorum... islemek istiorum... her$eye inat beenmek istiorum... :Psewgiler... ;)

  • peki biz nasıl izleyeceğiz filmi

  • fragmanını defalarca izledim...bayıldım...film gelse de izlesek artık yaaa....johnny nin karizması yine iş başında:))) napalım yani insanlar izlemiosa bu güzelliği!!!yazık onlara...çok şey kaybediyolar:)

  • The Libertine'in bu kadar az gelir elde etmesinin sebebi Kızgın Hayranlar!!! Evet yanlış duymadınız arkadaşlar bu film için amerikadaki fanlar şöyle bir şekilde bekletildi:25 kasımda geliyor..hımm 25 kasım olmadı ama 23 Aralıkta geliyor...23 aralık değil!! 13 ocak oldu!!13 ocakta da gelmiycek, 10 martta geleceeekve evet ABD'de yaşıyan depp fanları işte böyle oynatıldı. Ayrıca duyduğuma göre filmin yarısı seks sahneleriyle geçiyor ve [depp fanlarından duyduğm kadarıyla yine] sevgilisine yaslanıp ufff ben çıkmaK istiyoum ühüü diye ağlayanlar bile olmuş... Napalım the libertine charlie and the chocolate factory gibi olmamışsa?! Benim gitmeyeceğim anlamına gelmiyor ki!?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir