18 Kasım 2004 14:53

Depp'in Tahtı Sarsıldı

Yaşayan en seksi erkek Jude Law

People dergisinin yirmi yıldır geleneksel hale getirdiği, yaşayan en seksi erkek anketi sonuçlandı. 2004 yılının galibi, Johnny Depp'i iki yıldır oturduğu tahttan indiren Jude Law oldu.31 yaşındaki oyuncunun rol arkaşlarıyla görüşen dergi, onların da okuyuculardan farklı düşünmediğini yazıyor. Soğuk Dağ'da Law'ın karşısında rol alan Nicole Kidman'a göre, yakışıklı aktörün seksiliği yaydığı sıcaklıktan ve gözlerinin güzelliğinden geliyor. Kapıdaki Düşman'daki rol arkadaşı Rachel Weisz'a göre de dorum aynı, güzel aktris, görbileceğiniz en güzel Jude'unkjiler diyor.Görüntüsü bir yana Law oldukça yetenekli de bulunan bir oyuncu. Kathleen Turner'la rol aldığı Indiscreditions'la, Broadway'in Oscarı sayılan Tony ödülüne aday olan oyuncu, iki kere de Oscar adayı olmuştu. Soğuk Dağ ve Yetenekli Bay Ripley ile Oscar adaylıkları kazanan Jude Law'ı yakında Alfie ile izleyeceğiz. Bu arada, People dergisinin bu ünvanı ilk kez 1985'te Mel Gibson'a verdiğini ve bu yılın galibi Law'ın üç çocuk babası olduğunu biliyor muydunuz?
Yorumlar
  • herkez bahane brad pitt şahane!!!!!!!!!

  • yiğidi öldürelim hakkını yemiyelim dergi okuyucuları onu seçmişse kral odur bitti:)

  • nasıl olur ya johnny deep'İn tahtı nasıl sarsılır benim sinirlerimi yerinden hoplatmasınlar yaaa:(:(

  • haberi görünce acayip güldüm jude law da kimmiş?dünkü adam gelmiş de nassıı johnny nin yerini kapıyoo kusura bakmasınlar ama johnny deppin yeri sarsılmaz asla...

  • johnny depp asla tahtı sarsılamaz sarsılsa bile asla yerini jude law alamaazzz bence bu haber çok saçmaaaa johnny depp i çok seviyorum asla onu tahtından indirtmeye niyetim yok..!!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir