20 Ağustos 2004 14:14

Depp'in Yeni Yol Arkadaşı

Johnny Vegas Karayip açıklarında

TV şovlarıyla tanınan komedyen Johnny Vegas, Karayip Korsanları'nın iki yeni filminde de yardımcı başrolde oynayacak.Kaptan Jack Sparrow, ya da bizim bildiğimiz haliyle, Johnny Depp yeni maceralarda daha komik sahneler bulunmasını talep edince Karayip Korsanları'nda rol alacak komedyen arayışları başlamıştı. Sorunu Depp kendi kendine çözdü ve Johnny Vegas'ı seçti; ve konuyla ilgili ''Bence Johnny kaptana yoldaşlık etmeye çok müsait bir tip. Yeni filmlerde daha komik unsurlar olması gerektiğine inanıyorum ve O da bunu gerçekten başarabilecek bir oyuncu'' açıklamasını yaptı.Böyle bir teklifi hayal bile etmeyen Vegas'ın sevinçten havalara uçtuğu söyleniyor. Tabi ünlü komedyen sevinirken Depp'in hayranlarını da mutlu edecek bir konu kesinleşmiş oldu, korsanlar en az iki macerayla daha beyazperdede olacak.
Yorumlar
  • johnny vegas isimle bile uyuşuyo

  • Ben bu habere çok sevindim.Eminim Johnny Vegas iyi bir oyuncudur

  • ÖNEMLİDİR OKUYUN DEPP HAYRANIYSANIZ!! karayip korsanları bir yana beyler bayanlar deppin yeni filmini biliyor musunuz bu ayın 12 sinde londrada galası vardı FİNDİNG NEVERLAND adlı film!!! filmde kate winslet j. depp ve dustin hofman var daha ne olabilir ki yıldızlar topluluğu masalsı bir film öncelikle sölemek isterim ki çikolata tadında yani konusu peter panın hayatı diyebiliriz mükemmel bir film olacağı kesin DEPP yanİ JAMES BARRİE filmdeki adı inşallah türkiyeye gelir he bu arada 2 filmi daha var 2005 de LİBERTİNE adında eski şatoda geçen tarzdan diğer filmide CHARLİE AND CHOCOLATE FACTORY !!!! biliyorum çok sıktım ama son olarak depp 2 sene içinde 8 film çekecek ama bunların kaçı türkiyeye gelir onu bilemem!!!!!!!

  • ya artık beklemekten bıktım. LOTR u beklemek bana ölüm gibiydi.Ama o hiç yoktan 1yıl araylaydı.2006 ya kadar kim beklicek??? Vegas çok iyi haber ama kesinlikle. Birkaç programda seyretmiştim.Çok ince esprileri var. Kırılcaz bu gidişte....:)))

  • çok mutlu edici bir haber

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir