13 Mayıs 2003 23:41

Depp'ten Bir Mafya Filmi Daha

Tıpkı De Niro ve Pacino gibi, Johnny Depp de suç dünyasını konu alan filmlerden yakasını kurtaramaz oldu: Donnie Brasco ve halen ülkemizde vizyonda olan Blow gibi yapımlarda mafyayla iç içe geçmiş karakterlere hayat veren Depp, oyuncu/yönetmen Griffin Dunne'ın çekeceği Nailed Right In (İşi Tamamdır) adlı filmde karizmatik bir haydut kimliğinde karşımıza çıkacak...
Yorumlar
  • Oynamiicaanı duymak gerçekten çok kötü ama ba$ka projelerden dolayı oynayamiicaanı öörenmek güsel oluyo! ;)Yaa Johnny Depp'e bi tek mafya filmlerini yakı$tırmıyorum o da gidip bunları buluyo! O da ho$ tabi! ;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir