17 Kasım 2006 11:39

Dere Tepe Düz Git!

David Lynch, İkiz Tepeler'e geri dönebilir...

Haftanın en güzel günlerinden birine, güzel bir haberle başlamak ister misiniz? Eğer bugüne kadar İkiz Tepeler'in havasından suyundan tatma fırsatı bulduysanız, bu haber gerçekten ilginizi çekecek.Malum, yıllardır David Lynch'in ünlü İkiz Tepeler dizisine yeni bölümler ve hatta filmler eklenmesi gerektiği tartışılır durulur. Dizinin ünlü oyuncularından Catherine Coulson yakın zamanda katıldığı bir söyleşide, Lynch ile dizi hakkında sık sık sohbet ettiklerini, diziyle ilgili bazı öykülerin henüz anlatılmadığını belirtmiş. Kısaca, Coulson İkiz Tepeler'e dönüş yolunun kapalı olmadığını itiraf etmiş!Moviehole'un haberi gerçekten de ilgi çekici. Biz Inland Empire'ı beklerken Lynch de en azından İkiz Tepeler pilot filmine bir devam filmi çekse nasıl olur? Yoksa Ajan Dale Cooper'ı özlemediniz mi?
Yorumlar
  • ikiz tepelerin hem filmini de hemde dizisinin 1.sezon bölümlerini izledim.:)harikaydı bence.:)umarım devam bölümleri çekilir.:))

  • İkiz Tepelerin dizi olduğunu bilmiyordum.Ama filmi çok güzeldi.İşallah bir 2. film çekilir.

  • Keşke bu haber doğru olsa.

  • Şöyle bir baktımda izlediğim hiç bir Lynch filmine 9 ya da 10 puan vermemişim ama onun isminin anıldığı bir yapımı duymak beni ne gariptir ki heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor..

  • en sevdiğim ve merakla izlediğim dizilerden biriydi. Umarım dönüşü olabilir film veya dizi olarak. merakla bekliyorum dönüşü

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir