10 Kasım 2005 23:24

Derman Arıyor

Tom Cruise imajını düzeltmeye çalışıyor

Katie Holmes'le yaşamaya başladığı ilişkinin ardından Tom Cruise hedef tahtası haline gelmişti. BBC'nin bildirdiğine göre işin işinden çıkamayan ünlü aktör basın danışmanını değiştiriyor.Cruise'un basınla ve halkla ilişkilerini kardeşi Lee Anne DeVette yönetiyordu. Ancak son aylarda yıldız oyuncunun basınla arasındaki büyü bozulmuştu. Görevimiz Tehlike 3'ün çekimlerini sürekli erteleyip filmin yönetmen değiştirmesine neden olan aktörün Holmes'le ilişkisinin de reklam amaçlı olduğu iddia edilmişti.Scientology tarikatıyla bağlantısına dair dedikodular ve Dünyalar Savaşı'nın Londra'daki galasında doruğa çıkan eleştiriler Paris'teki olaylı nişanla da devam edince Cruise'ü basının elinden kardeşi DeVette de kurtaramadı.Katie Holmes'le bebek beklediklerini açıkladıktan sonra John Travolta, Bruce Willis, Sylvester Stallone gibi ünlülere danışmanlık yapan Paul Bloch'la anlaşan Cruise, eski aile babası imajına yeniden kavuşmaya çalışıyor.
Yorumlar
  • Bi kere Tom Cruise en büyük hatayı eski basın danışmanını işten atıp kardeşini işe almakla yaptı. Ki bundan sonra yaşanan olaylar belli zaten( koltukların üstünde maymun gibi zıplamalar Katie Holmes ten bahsederken kendinden geçmeleler yada öyle görünmeler falan filan...) Tom Cruise un tabiki reklama ihtiyacı yok ancak scientology tarikatının var :)) ve her ne sebeptense bütün sevglilillerini tarikata üye yapıyor ve onlarla tarikat toplantılarına giderken boy boy resimleri çıkıyor. Mesela Katie Holmes çocuğunu tarikatin ilkelerine göre oğuracakmış... zaten bu ikili bir iş yemeğnde tanışmış. Ben bu olayda Tom Cruiseun yada Katie Holmes un değil Scientology tarikatının reklam kokusunu alıyorum...

  • tom un reklama ihtiyacı yokta katie nin baya bir ihtiyacı var buna bence ayrıca bu sebeple de tom u çok iyi kullandıpını söyleyebilirim tom yakında bu rüyadan uyanacak ama o zamana kadar katie film başına 15 M dolar alan bir yıldız olacak demedi demeyin

  • bi kere tomun reklama ihtiyacı yok bu tam bi saçmalık. tomun yapmış olduğu filmler ve performansı hatta kimle çalıştığı yönetmenler ortada. kaldı ki hollywoodun en çok kazanan aktörü. adam zaten bi marka reklamla ne alakası var allah aşkına sadece gülüyorum:)) yapmış olduğu olaylara gelirsek,olaylar o kadarda büyütülecek cinsden değil.russel crowe un yapmış olduğu hareketle karşılaştırırsak tomun yapmış olduğu şeyler günümüzde yaşanan sıradan şeylerden bi kaçıdır. tabiki halkın gözünde olduğu için bu tarz aktörler ve aktristler her yapmış olduğu olay olur.kaldı ki birazda medyanın olaylara malesef tüm dünyada böle 5 e 10 katma olayı yani küçük olayları olduğundan büyük göstermede üstlerine yok. ön yargılı olmamak lazm biraz daha saygı ve sevgi lütfen.

  • ee o kadar cılkını çıkardıki böyle olması normal..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir