26 Ocak 2006 11:00

Derman MGM'in Klasiklerinde

Aşk'ını ve Gurur'unu bir kenara bıraktı

Hollywood remake'ler fırtınasında savrulup dururken Warner Bros. bir ışık da Joe Wright için yaktı. Variety'nin bildirdiğine göre Wright, MGM'in 1944 yapımı gerilimi Gaslight'ı yeniden beyazperdeye taşıyacak.1944'te Charles Boyer ve Ingrid Bergman'ın başrollerini paylaştıkları film büyük başarı elde etmişti. Yedi Oscar adaylığı kazanan Gaslight, Ingrid Bergman'a da En İyi Kadın Oyuncu unvanını kazandırmıştı.Orijinal filmde parasını ele geçirebilmek için sevgilisini delirtmeye çalışan bir adamın yarattığı gerilim kusursuz bir şekilde yansıtılıyordu. Önce evde çeşitli tuzaklar hazırlayan adam aşığını, bunların hepsinin onun hayalgücü olduğu konusunda ikna edebilmek için elinden geleni yapıyordu.Aşk ve Gurur'un yönetmeni olarak tanıdığımız Joe Wright, tekrar çevrimin senaryosunu Abi Morgan'ın yazacağını ve hikayeye yeni bir soluk getirmek istediklerini söyledi.
Yorumlar
  • bergman ile boyer döktürmüştü.oyuncu seçimi çok önemli yeni filmde.nicole kidman ile scarlett johansson ilk aklıma gelenler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir