1 Eylül 2015 10:30

Detay 18 Eylül’de vizyonda

Psikolojik bir gerilim hikayesi olan Detay, 18 Eylül’de sinemalarda.

Korhan Bozkurt’un yeni filmi “Detay” izleyicileri ile 18 Eylül’de buluşuyor.

Prolog Film Umut Gelgör’ün yapımcılığında tamamlanan Detay sinema filminin senaryosu Korhan Bozkurt ve Umut Gelgör tarafından yazıldı.

Psikolojik bir gerilim hikayesi olan Detay filminin başrollerinde Yosi Mizrahi, Deniz Uğur, Burak Hakkı, Yağmur Kaşifoglu, Necmi Yapıcı ve Toprak Sağlam yer alıyor.Filmin konusu şöyle: Taner ve Burak iki ortaktır. Eşleri Selin ve Duygu, asistanları Müge ile birlikte ofislerinde, yeni bitirdikleri büyük bir site projesini kutlarlar. Küçük kutlama bittiğinde Taner, ofiste işleri olduğunu söyleyip herkesi gönderir. Ve Taner’in gecesi bu dakikadan sonra kabusa döner. Ofise gelen, birlikte gizli işler çevirdiği bir güvenlik firmasının müdürünün kazara ölümü ile başlar her şey. Artık kendisiyle birlikte ailesinin de hayatı yapacağı seçimlere bağlıdır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir