25 Eylül 2009 10:12

Dev Avatar!

M. Night Shyamalan, The Last Airbender projesine, Slumdog Millionaire'in yıldızını aldı...

Slumdog Millionaire yıldızı Dev Patel, M. Night Shyamalan'ın The Last Airbender projesine katıldı. Noah Ringer, Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve Jessica Jade Andres gibi isimler de projede yer alıyorlar. Patel, Ateş Ulusu üyesi Zuko olarak karşımıza gelecek. Shyamalan, The Last Airbender projesini üç filmlik bir seri olarak hazırladığını açıkladı.
Yorumlar
  • Evet, Dev Patel tip olarak Zukoya hiç benzemiyor!!!

  • Çok severek izlediğim bir çizgi filmdi sinemaya uyarlanması iyi olmuş ama acaba çizgi filmi gibi aynı verebileceginden biraz şüpheliyim.çünkü Dev Patelin zukoyu canlandırması biraz tuhaf...

  • muhteşem bir haber...dizi bittiğinden beri birinin akıletmesini bekliyordum.:D

  • M. Night Shyamalan 6th Senceten sonra bir daha iflah olmadı. Hep kötü filmler çekti, signs, happening en iğrenç 2 örneği. Bundan da bi cacık olacağını düşünmüyorum, gerilimi bırakmış. Başka alanlarda başarılı olmaya kasmakta, kaldı ki uzmanı olduğu bi konuda işleri berbat eden birisi başka bir konu için pek gelecek vaad etmiyor.

  • Eğer cimrilik yapmazlarsa bilgisayar destekli bir görsel şölen bizleri bekliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir