21 Ekim 2010 00:00

Diana kapışması

Charlize Theron ve genç neslin başarılı ismi Keira Knightley, Lady Diana'nın hayatını anlatan film için karşı karşıya geldi.

Hollywood'un iki güzeli Charlize Theron ve Keira Knightley, İngiltere'nin en sevilen simalarından Lady Diana için mücadele ediyor.


1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden Galler prensesinin hayatının filme çekilmesi Theron ve Knightely'i karşı karşıya getirdi. Büyük ses getirmesi beklenen filmde başrolü kapmak için her kapıyı zorlayan iki güzel, farklı ortamlarda kendilerinin Lady Diana'ya hayat vereceğini söylüyor.


Filmin prodüktörü Stephen Ewans'a ulaşmak ve rolü kapmak için araya hatırlı dostlarını koyan Theron ve Knightley, şimdilik bir sonuca ulaşabilmiş değil. İki güzel arasında bir türlü karar veremeyen yapımcı Ewans, bu yılın başında başlamayı planladığı çekimleri de ertelemek zorunda kaldı.


Charlize Theron fotoğrafları için tıklayınız..

Keira Knightley fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir