16 Şubat 2018 11:28

Diane Kruger ve Julianne Moore Aynı Filmde Buluşuyor!

Aynı isimli Danimarka filminin yeniden çevrimi olan “After the Wedding”in oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor

Geçen hafta filmin oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Julianne Moore’un yer alacağını öğrenmiştik. Şimdi ise kadroya, geçen sene Cannes’da ‘En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanan Diane Kruger katıldı.

Filmde Kruger, Hindistan’daki bir yetimhanenin müdürünü canlandıracak. Vesayeti altındaki çocukların bakımını sürdürebilmek ve yetimhaneyi ayakta tutabilmek için paraya ihtiyacı olan karakter, mükemmel bağışçıyı bulmuştur. Bu bağışçı, başarılı bir medya şirketinin multi milyoner kurucusudur (Julianne Moore). Fakat parayı alabilmek için New York’a seyahat etmeli ve servetin arkasındaki kadınla tanışmalıdır. 2006 yapımı Danimarka filminin başrolünde Mads Mikkelsen bulunuyordu yani bir cinsiyet değişikliği söz konusu. Susanne Bier’in yönettiği film “En İyi Yabancı Film” dalında Oscar’a aday gösterilmişti.
Filmin yönetmenliğini, “Californication” ve “Mozart in the Jungle” gibi dizilerde yönetmenlik yapmış olan Bart Freundlich üstleniyor. Filmin dağıtımcısı Cornerstone Films önümüzdeki günlerde, Berlin’deki “Avrupa Film Pazarı”nda filme alıcı bulmaya çalışacak. Filmin prodüksiyonunun bu ilkbaharda başlaması bekleniyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir