13 Eylül 2005 13:43

DiCaprio Başkan Oluyor

Scorsese'den The Rise Of Theodore Roosevelt

Paramount Pictures, Edmund Morris'in The Rise Of Theodore Roosevelt adlı yapıtının film haklarını almış olduğunu açıkladı. Morris, Pulitzer ödüllü kitabında Roosevelt'in erken dönemine ışık tutuyor ve hastalıklı genç bir adamın , başkanlığa giden yolculuğunu işliyor.Filmin yönetmeni Martin Scorsese, bu rol için fenomen oyuncusu haline gelmiş Leonardo DiCaprio ile çalışacak. Scorsese ve DiCaprio son çalışmaları olan The Departed üzerine yoğunlaşmışlardı. Filmin bitimine çok yakın bir süre kaldı.Filmin senaryosunu, The Human Stain'den tanıdığımız Nicholas Meyer üstlendi. Meyer, Theodore Roosevelt'in 25'li yaşlarından başlayarak film öyküsünü kuracağını belirttiTam olarak belli olmayan bir durum ise, DiCaprio'nun önümüzdeki günlerde çalışacağı kesinleşen, The Chancellor Manuscript, The Blood Diamod'ın trafiğinde bu projeye nasıl zaman ayıracağı.
Yorumlar
  • Leo dan iyi TEddy olu ama saglam kilo alması gerekiyo

  • sevgili bemsy leo'nun kaç filmini izledin ki böyle konuşuyorsun anlamıyorum. bütün filmlerini izle ve ondan sonra karar ver. bir oyuncu tek filmle eleştirilmez. öyle değil mi arkadaşlar?

  • Anlaşılan the departed bu seneye yetişmeyecek herneyse scorsese ve dicaprio gecen yıl kaybettikleri oscarı belki seneye alabilir bu projeyle ne diyelim hayırlısı.

  • Scorsese'in DiCaprio sevdasını bir türlü anlayabilmiş değilim iyi olsa neyse diycem ama vasat bir oyuncu bence

  • scorsese yaparsa ve leoyuda oynatıyorsa bir bildigi vardır herhalde...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir