16 Mayıs 2005 15:52

Dick Tracy'nin Yoluna Taş Koydular

Warren Beatty 30'lara dönmek istiyor

Chester Gould'un ünlü çizgi kahramanı Dick Tracy en son Warren Beatty'le 1990'da beyazperde de boy göstermişti. Variety'nin bildirdiğine göre 30'ların kararlı kanun adamı bir takım kanuni engelleri aşarsa yeniden beyazperdede olacak.Dick Tracy'i yeniden beyazperdeye taşımaya karar veren Warren Beatty, Tribune Co.'nun engellemesiyle karşılaşmış. Dick Tracy'nin haklarına sahip olduğunu iddia eden yayıncı firma Beatty'nin film yapamayacağını bildirince taraflar mahkemelik olmuş.Beatty hala Dick Tracy'nin film haklarına sahip olduğunu söylüyor ve taraflar arasındaki mahkeme Los Angeles'ta başlayacak. Eğer ünlü yönetmen davayı kazanırsa hem 30 milyon dolarlık tazminat alacak hem de Dick'in hayranları yeni film için geri sayıma başlayacak.
Yorumlar
  • Bı filmi izlerken gercekten bu adam uyuz oldum bir türlü olmuyo ve kendını bir bok sanıryor ve filmin sonunda Al Pacinoyu asağı atması benı cok kızdırdı bende kendıme nickname olarak filmdeki ismini aldım :)))

  • ne kadar gerekli olduğu yoruma açık.işgüzarlık diyeceğim ama...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir