27 Kasım 2006 13:05

Dijital Film Yapımı

Demirkubuz'dan senaryo ve reji eğitimi...

New York Digital Film Academy, 15 hafta sürecek "Digital Film Yapımı" kurslarına başlıyor. Zeki Demirkubuz'un Senaryo ve Yönetmenlik dersleri vereceği kurslarda, alanlarında başarılı çalışmalarda bulunmuş farklı isimler de derslere girecek.Kursta her öğrenci, senaryo yazma, prodüksiyon yönetimi, yönetmenlik, kamera & ışık kullanımı ve kurgulama tekniklerini uygulayacağı 8-10 dakikalık bir kısa film veya belgesel projesi hazırlayacak. Öğrenciler program sonunda tamamladığı kısa film veya belgesel projesinin DVD'sine sahip olacak ve böylece çalışmalarını sektöre giriş yaparken showreel olarak sunabilecek.İlgilenenler www.digitalfilmacademy.com adresinden detaylı bilgi alabilirler.
Yorumlar
  • Sinemada dijital filmlerin cekilmesine amatörler dışında her fırsatta karşı olduğumu belirtmek isterim...

  • Böyle eğitimler oldukça çok Zeki Demirkubuz lar yetişeceğine eminim....

  • bence türkiyenin en iyi yönetmenlerinden zeki bey.sinema hakkındaki bilgileriyle böyle bir eğitime katılması iyi birşey.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir