7 Haziran 2012 00:00

Dijital ödül kavgası

Yönetmen Ömer Faruk Sorak 'Aşk Tesadüfleri Sever' filmine verilen 'En İyi Dijital Efekt Ödülü' ile dalga geçti: "Filmde dijital efekt yok ki!" Sorak'a yanıt geldi: Özür dileyin!

GECEDEN BERİ DÜŞÜNÜYORUM
Yeşilçam Film Akademisi Ödülleri, ilginç bir tartışmaya neden oldu. Her şey Ömer Faruk Sorak'ın "Hiç kullanmadığımız halde 'Aşk Tesadüfleri Sever' filmimiz 'En İyi Dijital Efekt Ödülü' kazandı. Geceden beri filmin neresinde dijital efekt vardı diye düşünüyorum" tweet'iyle başladı.

ÖDÜL YERİNE GÜLSEYDİNİZ
Cevap, geceyi organize eden isimlerden İsmail Güneş'ten geldi. Güneş; "Madem öyle, ödül için doldurulan başvuru formunda neden 'Dijital efekt kullandık' diye yazdınız" diye sorup "Özür dilemelisiniz" dedi. Sorak da "Bir yanlışlık olmuş evet ama siz ödül vermek yerine, bize gülmeliydiniz" dedi.

ÖSS'DE SALLAYANLAR GİBİ!
Sorak ardından, "İyiyi kötüden ayırması gereken jüridir. İzlediğiniz şeyi bizim beyanımıza göre değil, kendi birikimlerinize göre değerlendirseydiniz bugün bunları konuşuyor olmayacaktık" dedi ve jüriyi; ÖSS'de bildiklerini cevaplayan, bilmediklerini sallayan öğrencilere benzetti.

İNSANDA UTANMA OLUR!
Şahan Gökbakar da durumu Twitter'da ti'ye aldı: Bu ödül törenini yapanlarda biraz utanma olur yaaa! Ömer'in filmine hakaret etmek gibi bir şey bu. Ayıp, kepazelik!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir