14 Kasım 2006 13:05

Dikkat Arı Var!

Jerry Seinfeld bu işi biliyor!

Bee Movie isimli dikkat çekici animasyondan size bahsetmiştik. Jerry Seinfeld'in hem senaryosunu yazdığı hem de sesini verdiği animasyonun Renée Zellweger, Matthew Broderick, John Goodman ve Chris Rock'tan oluşan çılgın bir ses kadrosu var.Peki DreamWorks ve Seinfeld bize ne anlatııyor? Okuldan yeni mezun olan bir arının, ballı bir iş ararken güzel bir arıyla New York'ta karşılamasını.Yakın zamanda filmin ilginç tanıtım kampanyasının bir parçası olarak gerçek oyuncularla bir tanıtım filmi çekildi. Animasyoncular bu keyifli arılara şimdiden bağlanacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • arkadaşlar film çok süper olacak gibi.zaten artık animasyon dreamwors un işi.beklentilerim çok yüksek

  • fragmanını yeni izledim ve bayıldım doğrusu:) yurtdışında 2 kasım, türkiyede 14 aralıkta çıkıcakmış edindiğim bilgilere göre ama o kadar beklemesek daha iyi olmaz mıydı:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir