13 Mayıs 2004 17:32

Dikkat! Onikiler Geçiyor!

Ocean's 11'in devamına kuşbakışı bir afiş

Steven Soderbergh'in 2001'e damgasını vuran yıldızlar karmasının 12 kişi olup geri döndüğünü hatırlayacaksınız. İşte devam filmi Ocean's 12'in afişi kendisini gösterdi. Filmin teaser posteri ilkinden yola çıkarak hazırlanmış. Karakterlerin kuşbakışı görüldüğü gözalıcı çalışma fazla ele düşmeden önce ilk Beyazperde.com okurları görsün istedik.2004 sonunda vizyona girmesi planlanan filmde George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia ve diğer yıldızlara ek olarak bu kez Catherine Zeta-Jones'un da yer aldığını hatırlatalım.Yorumlar
  • ilk filmi çok beğenerek izlemiştim.çok eğlenceliydi(zaten geoerge cooney ve brad pitt olurda güzel olmazmı?)2. filmi ben gerçekten merakla bekliyorum.eminim harika olacak:))))))))

  • "ocean's eleven"ın hoş bir film olduğunu düşünüyorum. amaç yıldızlar geçidi yapmaksa bunu pekala başarmışlar. geçit güzel.

  • Ocean's 11 ı bende sevemedim, filmin konusunu beğenmedim, bu tarzda bir film için daha iyi olabilirdi, filmi kurtaran, oyuncu kadrosu,.. Ocean's 12 i görecez bakalım, umarım ortaya çok daha iyi bir film çıkar....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir