22 Şubat 2012 01:00

Dilber Ay Recep İvedik 4'te oynayacak

Dilber Ay Şahan Gökbakar'a yeni filmi için söz verdiğini söyledi.

"Zorunda mıyım" şarkısını söylediği reklam filmiyle yeniden adından söz ettiren Şarkıcı Dilber Ay, 1 Gün programında Duygu Canbaş'ın konuğu oldu.

Beynelmilel filminde oynayan Dilber Ay, filmin senaristi ve yönetmeni Sırrı Süreyya Önder ile yıllar öncesinde yaşadığı 'tatsız' olayı anlattı. Kendisiyle çalışmak isteyen Sırrı Süreyya Önder'i 'kovduğunu' anlatan Dilber Ay, Beynelmilel filmi için yıllar sonra yeniden karşılaştıklarında utandığını söyledi.

Dilber Ay, reklam filminde birlikte oynadığı Şahan Gökbakar'a yeni filmi için de söz verdiğini ancak filmin tarihinin belli olmadığını söyledi.

Yorumlar
  • hangi dilberay

  • yakısır

  • EYVAH GELİYOR LAR ..... 1 TANE YETMEDİ 2 TANE OLDULAR........ İMDATTT........ BİTSİN BU ÇİLE....

  • BİR KERE DİLBER HANIM "ZORUNDA MIYIM" DEMİYOR, "ZORUNDA MIYAM" DİYOR İKİSİ FARKLI ŞEYLER. BİRİSİ TÜRKÇE DİĞERİ BİLMEM NE CE. BU BİR, İKİNCİSİMUHTEREM HANIMEFENDİNİN İVEDİK 4 TE OYNAYACAK OLMASI BİZİ, YANİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ÇOK,AMA ÇOK HEYECANLANDIRDI BU BÖYLE BİLİNE. GEN HARİTASININ ÇIKARILMASI LAZIM, İTLAF EDİLSİN Mİ,EDİLMESİN Mİ. (kaynak :erzurumlu hocaefendi )

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir