16 Mayıs 2006 09:19

Dirty Harry'nin Dönüşü

Eastwood'un görüntüsünü istediler, o sesini verdi

Warner Bros.'un, beş filmle sinema tarihinin unutulmazları arasına girmiş karakterlerinden Dirty Harry'i beyazperdeye döndürmeye çalıştığını duyurmuştuk. Teklife sıcak bakmayan Clint Eatwood ise yeni bir film istemese de, Dirty Harry'nin bilgisayar oyununda seslendirme yapmayı kabul etti.Moviehole'ün haberine göre Harry Callahan'ın görev başına geleceği oyunda Eastwood'un yanı sıra Gene Hackman ve Laurence Fishburne de seslendirme yapacaklar.Bu arada Sam Park, Warner Bros. için yeni bir Dirty Harry filminin senaryosunu tamamlamış bile. Ancak Eastwood'un hala projeye yeşil ışık yakmamış olması stüdyonun da projeyi bekletmesine neden oluyor.1971'de Don Siegel'in Dirty Harry'si ile sinemaseverlerin karşısına ilk defa çıkan karakter beyazperde yolculuğunda dört devam filmine imza atmıştı. Serinin altıncısı olabilecek film ve oyunla ilgili gelişmeleri aktaracağız.
Yorumlar
  • bu saatten sonra eastwood ancak sesini werir. böyle büyük bir oyuncunun bu yaşta dirty harry olup kendini rezil edeceğini düşünmüyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir