6 Eylül 2004 14:25

Disney Engeli Kırıldı

Oyuncaklar Tek Başına Yollarda

Oyuncak Hikayesi serisi Disney ve Pixar'ın ortak yapımıydı. Filmleri Pixar yaparken dünya çapında dağıtımı Disney üstleniyordu. İki firma yollarını ayırınca oyuncakların kaderi de belirsiz bir hal almıştı. Movihole'un bildirdiğine göre Pixar yeni bir ortakla Toy Story 3'e hazırlanıyor.Hikayenin üçüncü macerası ön yapım aşamasında ve Pixar'ın yeni ortağı henüz sır gibi saklanıyor. İlk iki filmde seslendirmeleri yapan Tom Hanks ve Tim Allen'ın yeni filmde yer alıp almayacakları da belli değil. Her ne kadar Pixar bu ikiliyi yeniden istese de iki oyuncunun da Disney'le anlaşmaları var. Dolayısıyla Disney onay vermediği sürece yeni filmde yer alamazlar.Ne olursa olsun Oyuncak Hikayesi 3'ü beyazperdede görmeye kararlı olan Pixar iki yıldızla seslendirmeler için görüşmelere başlamış bile. Fakat kesin anlaşma sağlanmadan bu isimleri basının duymaması için ellerinden geleni de yapıyorlar. Öyle ya da böyle oyuncaklar yeniden yola çıktı, Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin tüm gelişmelerden haberiniz olsun.
Yorumlar
  • tom hanks ve tim allen seslendirmese bile o kadar üzülmem cunku filmin dublaji süperdi...iki filmin de dvdsinde orijinal sesi olmasina ragmen ben tercihimi yine türkcesinden yana kullandim.tüm disney filmleri gibi müthis seslendirilmisti...fakat umarim anlasma saglanir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir