24 Kasım 2006 13:18

Diyarbakır Bir Film Şenliği

1 haftada 28 film!

Çarpıcı filmleri vizyona sokmasıyla bilinen Bir Film'in Diyarbakır Avrupa Sineması ve Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ile birlikte düzenlediği Diyarbakır Bir Film Film Günleri bugün başladı.1 hafta sürecek olan etkinlikte toplam 28 film gösterilecek ve 2 sohbet gerçekleştirilecek. Kim Ki Duk'un Zaman filmi de ülkemizde festivaller sonrasında vizyon öncesi gösterilecek.Tez ,Daima Lilya ve 13 gibi, bir çok festivalde gösterilmiş, büyük beğeni toplamış Bir Film klasikleri, günde dört öğün, 32 kısım tekmili birden!
Yorumlar
  • ...ve Lilja 4-Ever'la beraber festival sona erdi.Harikulade bir hafta geçirdik.''Bir film''e teşekkürler...(Bir hafta önce ayırttığım Boş Ev ve Zaman'ın afişlerini, Lilja 4-Ever'dan sonra alacaktım ki, biri daha erken davranmış.Eğer bu yazıyı okuyorsan arkadaşım, hayır görmeyesin o afişlerden:)

  • Diyarbakırlılar çok şanslılar.Meraklılarına kaçırmayın derim......!

  • çok güzel bir olay diyarbakır için bu tip organizasyonların sık sık olması dilegiyle herkese iyi seyirler

  • zamanı izledim dün gece ben de.beğendim tabi ama asla boş ev kadar değil...bu festival bence bulunmaz bi nimet diyarbakırlı film severler için ama salonların fiziki şartları çok iyi değil.olsun gene de izlemeye devam.

  • Festivalin Diyarbakırda olması çok sevindirici..İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir