25 Eylül 2009 10:12

Documentarist Belgesel Günleri!

08 - 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Documentarist İstanbul Belgesel Günleri, sürpriz bir konukla açılıyor.

08 - 13 Temmuz 2008 tarihleri arasında ilk kez gerçekleşecek olan Documentarist İstanbul Belgesel Günleri, sürpriz bir konukla açılıyor.Açılışa katılmak üzere Tony Gatlif'in kızı Elsa Dahmani, iki filmiyle birlikte İstanbul'a geliyor. 60'ın üzerinde belgeselin gösterileceği Belgesel Günleri'nin açılışında, Elsa Dahmani'nin BBB: Bir Çeşit Ev ve Taraf'la Yollarda filmleri gösterilecek.Documentarist'in açılışı, 07 Temmuz Pazartesi akşamı Fransız Kültür Merkezi'nde yapılacak.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir