25 Eylül 2009 10:12

Doğaüstü Sularda!

Güzel oyuncu Julianne Moore, detayları sır gibi saklanan Shelter projesinde...

Çekimleri Mart ayında başlayacak olan Shelter projesinin hazırlıkları devam ediyor. Yönetmenliğini Mans Marlind ve Bjorn Stein'ın yapacağı filmin oyuncu kadrosuna Julianne Moore katıldı.Moore daha önce de çeşitli doğaüstü gerilim projelerinde rol almıştı. Yeni projesinin nasıl bir öyküye sahip olduğu ise belli değil. Holywood son dönemde projelerinin bilgilerini saklayarak gizem yaratma stratejisine ağırlık vermeye başladı. Sadece Shelter'ın iddialı bir proje olduğu söyleniyor.
Yorumlar
  • Julianne moore çok sevdiğim bir oyuncu, gerilimli roller ve drama örneklerinde harikalar yaratmış birisidir kendisi. Projeyi bende takibe aldım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir