22 Haziran 2010 00:00

Doğuş: Tecavüzcüyü öldüreceğim

Şarkıcı Doğuş, Tv'de bir programında, yaşadığı tecavüz olayını anlattı.

Doğuş "15 yaşındaydım. Cezaevinde sübyan koğuşundaydık. 2 arkadaştık. Arkadaşımı bir geceyarısı yatağından alıp tuvalete sürüklediler. Tuvalette bir kişi ona tecavüz etti. Tuvaletin kapısında onu kurtarmak için çok çırpındım.

Ama gardiyandan feci dayak yedim. Bir hafta sonra o grup beni de yatağımdan kaldırıp tuvalete sürükledi. Bir tanesinin burnunu kırdım. O da beni göğsümden şişledi. Tecavüzden bu sayede kurtuldum. 9 gün sonra 36 yaşıma gireceğim. Yıllardır psikolojik tedavi görüyorum, ama o travmayı atlatamıyorum. 21 yıldır her gece yataktan sıçrayarak uyanıyorum. Tecavüze uğrama korkusu bu" dedi. 10 Ağustos'ta 'Gamsız' adlı bir filmde başrol oynayacak olan Doğuş "O tecavüz sahnesi filmde var. Gerçek hayatta 5 tecavüzcüye bir şey yapamadım. Ama filmde beşini de feci şekilde öldüreceğim. Tecavüze uğradıktan sonra kayıplara karışan arkadaşımın öcünü 'Gamsız' adlı filmde alacağım.

Canımı acıtan herkes filmde olacak ve sırası gelen ölecek" dedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir