25 Eylül 2009 10:12

Doğuştan Katil

Woody Harrelson, eski yönetmeni Oliver Stone'un Pinkville projesine katıldı...

1968 yılında yaşanan kanlı "My Lai" katliamının sinema filmi haline getirileceğini ve Oliver Stone'un çekeceğini daha önce yazmıştık. Bruce Willis ve Channing Tatum'lu projeye Oliver Stone'un "doğuştan katili" Woody Harrelson katıldı.Vietnam savaşına katılan yönetmen Oliver Stone daha önce de savaşı filmlerinin meselesi yapmıştı. Yeni filminde anlatacağı My Lai katliamında beş yüze yakın savunmasız Vietnamlı Amerikan askerleri tarafından öldürülmüştü. Öldürülenlerin çoğu aynı köyde yaşayan kadın ve çocuklardan oluşuyordu.Oliver Stone yeniden tartışma yaratacak bir filme imza atacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • valla bakalım zaman neyi göstercek merakla beklediğim filmlerin başında geleceğinden şüphem yok. ama oliver stone amerikan donanmasını bize nasıl yansıtcakk çok merak ettim açıkcasıı adamlar katliam yapmışş resmen bakalım katliamın açıklamasını çok merak ettim. bakalım tarihe mi sahip çıkıcaklar yoksa hollywooda mı

  • Oliver Stone ! gerçekten kaliteli rol yapıyor.

  • Vay canina Oliver Stone ve Woody tekrar bir arada gercekten sevindim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir