22 Mayıs 2003 16:20

Dogville Bitti Trier-Kidman Ortaklığı Bitmedi

Lars Von Trier, merakla beklenen son filmi Dogville'i nihayet bitirdi. Nicole Kidman'ın da üçleme olarak tasarlanan yapımın devam filmlerinde oynaması kesinleşti. Fakat, arada Stepford Wives filminin yeni yapımı Jonathan Glazer imzalı Birth'de oynadıktan sonra.

Kidman'ın, insan tabiatı konusunda çeşitli önyargılara sahip bir halkın yaşadığı Amerikan kasabasına gelen bir kadını oynadığı filmin önümüzdeki sene Cannes Film Festivaline katılması bekleniyor.

Yönetmen daha önceki filmi Dancer In The Dark'da da yine bir Amerikan kasabasını kendisine hedef seçerek, Dogma'ya yakın duran yönetmenlerin de Too Much Flesh gibi filmlerle bu kervana katılmasını sağlamıştı.

Son bir bilgi olarak da yönetmenin bir süre önce basına İbiza'da Clubberlarla ilgili bir belgesel yapacağını açıkladığını ekleyelim.

Yorumlar
  • bi şey soracam neden nicole'un filmlerinden BİRTH bu siteye alınmamış???

  • Herşey Fincher'in kaykaycılarla ilgili bir film çekmeye karar vermesiyle başlar!.. Sonra da Von Trier clubberlar üzerine bir belgesel yapmaya niyetlenir!.. Ardından ne gelecek çok merak ediyorum... Coppola'dan curling'çilerin hayatı hakkında bir film mi ? Ya da mesela Bunuel'den yağlı güreş pehlivanları ile ilgili bir belgesel ? O bile kaykaycılar ve clubberlardan daha ilginç olur yahu !!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir