17 Ekim 2003 18:57

Dogville ve Comandante'ye Akın

Filmekimi'nde Dogville ve Comandante seyirci akınına uğradı!

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Filmekimi, 10/16 Ekim tarihleri arasında Emek Sineması'nda gerçekleşti. Son dönemin dikkat çekici, bol ödüllü yapımlarını sıcağı sıcağına izleyicilere getiren festivalin yıldızları da belli oldu. Lars Von Trier'in bir kez daha izleyicileri şaşırtmayı ve sarsmayı başardığı son çalışması Dogville ve Oliver Stone'un Fidel Castro ile konuşmalarından oluşan Comandante, izleyicilerden en fazla ilgi gören filmler oldular. Her iki yapım da önümüzdeki dönemde Umut sanat tarafından vizyona sokulacak.Bu sene festival 16.000 kişi tarafından izlendi. Festivalde galası gerçekleştirilen ve izleyiciden yoğun ilgi gören pek çok filmi önümüzdeki aylarda sinemalarda izleyebilirsiniz.
Yorumlar
  • Dogville = şiirsel adalet belkide kızın durumuna çok üzüldüğüm içindir....

  • merakla bekleniyor benim tarafımdan da..

  • Şu rezervasyon denen iğrençlik yüzünden dogville biletleri satışa kalmadı bile. Aralığı bekliyoruz

  • Kac aydır dogville ile yatıp kalkıyorum.Filmi ne kadar büyük bir heyecanla beklediğimi sanırım herkes biliyordur ,bu şerefe 4 aralık 2003de ereceğim için ayrıyetten üzgünüm keşke film ekimi tüm illerde olsaydı...

  • dogville... Aaah dogville.... Muhteşem bir film. Yorum yapılmaz, laf edilmez ancak saygı duyulur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir