14 Mayıs 2007 08:59

Dokunulmazlıklar Görüşülüyor!

Cage ve De Palma, The Untouchables: Capone Rising'de buluşabilir!

Usta sinemacı Brian De Palma'nın, 1987 tarihli başyapıtı Dokunulmazlar'a öncül niteliğinde bir devam filmi hazırladığını duyurmuştuk.De Palma, kamera önü için hazırlıklara başladı. Yönetmen ilk adım olarak, yıldız oyuncu Nicolas Cage'i projeye dahil etmek istiyor.Brian Koppelman ve David Levien'in yazdığı senaryo, ünlü gangster Al Capone'un yavaş yavaş güçlenirken polis birimleriyle ve Jimmy Malone ile kurduğu ilişkilerini anlatacak.The Untouchables: Capone Rising'in müziklerine Ennio Morricone'nin imza atması bekleniyor.
Yorumlar
  • Doğru nicolas cage çok iyi bir oyuncu bu projede yer almasında fayda var fakat 1987 de çekilen filmde Sean Connery Kevin Costner Andy Garcia ve Robert De Niro vardı böyle bir kadroyla bir başyapıt ortaya çıktı eğer sadece Nicolas Cage ile bu işe girişilecekse bir başyapıta haksızlık ediliyor derim.Kadro daha da zenginleştirilmeli

  • bu tarz filmlerin bir numaralı oyuncusu sean pennden başkası olamaz. ama neden sürekli filmleri remake yapıyolar ki bırakın onlar kalbimizin bi yerinde klasik olarak kalsın. remake yaparak filmin ilk yapımına haksızlık edildiğinin farkında deil sanırım yapımcılar... anlamıyorum gerçekden.

  • nicolas cage i projeye almak kesinlikle iyi bir fikirdir

  • yönetmen cage i projeye alarak onemli bir adım atmış olacak zaten

  • Eğer Sean Penn varsa onu tercih ederim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir