6 Ekim 2006 12:48

Don Kişot'u Diriltmek

Gilliam hayatının projesini ve Johnny Depp'i anlatıyor...

Usta yönetmen Terry Gilliam hayatının projesi The Man Who Killed Don Quixote'u akıl almaz talihsizlikler nedeniyle hayata geçiremedi ve geride bu hüzünlü "başarısızlığın" belgeseli olan Lost in La Mancha kaldı...IGN'in taze bir haberi Gilliam'ın hayalini gerçekleştirmesini isteyenleri fazlasıyla ilgilendiriyor: Yönetmen kitabın haklarını almak için yeniden görüşmelere başlamış. Olursa ilk işi Johnny Depp'i arayıp, "dostum ne zaman müsaitsin?" diye sormak olacakmış!Gilliam proje hayata geçerse, ilk çekimlerin kullanılma şansının düşük olduğunu açıklıyor. Yani Lost in La Mancha belgeselinde gördüğümüzden çok daha farklı bir Don Kişot filmiyle karşılaşabiliriz...Bu defa olacak gibi gözüküyor. Ne dersiniz?
Yorumlar
  • eskiden çok seyrettik dilerim şimdiki daha güzel olur.

  • Gilliam denince aklıma o kadar karmaşık görüntüler o kadar güzel bezenmiş bir senaryo ile.Sanırım bu adam işte o adam diyorsunuz.Yıllar ameydan okuyan yetenek ve çılgınlığıyla artık Depp te ne bulduğunu biliyoruz.Merak ediyorum artık bu filmi...en ksıa zamanda gelmesi dileğiyle

  • umarım :)bekliyoruz, bakalım.

  • don kişotu hakkıyla canlandırabilecek başka bi aktör düşünemiyorum....

  • bu film için bence düşünülmüş en iyi oyuncuların başında johnny depp gelir. biliyosunuz ki her filminde deep impact tarzı depp impact etkisi bırakıyo:) bence her rolün hakkını fazlası ile vermekle beraber izleyici sinemeya çeken en büyük unsurların başında johnnyin ta kendisidir. bu adamı izlemek onunla kısmen aynı ortamda bulunuyo hissine kapılmak bile onun bize vermek istediği şeyi kavrayabilmemiz,ona daha çok bağlanmamıza yol açıyo. terry gilliam zaten daha önce depple çalışmanın tadını alarak ve deppin önemli projelerde önemli mevkilerde oynaması terrynin depple birlikde çekmek istediği dok kişot ki bence mükemmel bi adım olarak düşünüyorum bunu terrynin önemli ölçüde yol almasını kolaylaştırcakdır. bekleyip görelim bakalım depp umarım oynar hem bizi hemde terry çok mutlu eder.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir