18 Temmuz 2006 09:36

Dönem Dönem Scarlett

Tarihi kız kardeş kavgaları yazıyor...

The Other Boleyn Girl projesini hatırlayan var mı? Evet. Justin Chadwick'in yöneteceği, Natalie Portman ve Eric Bana'nın rol alacağı filmden bahsediyoruz.Phillippa Gregory'nin tarihi romanından uyarlanan filmde, Scarlett Johansson da hazır bulunacak. Portman ve Johansson, Bana tarafından canlandırılacak Kral 8. Henry'nin hayatına girebilmek için yarışacaklar... Bu yarışı kaleme alan ise Peter Morgan oldu.
Yorumlar
  • sağlam üçlü.

  • Evet gecenlerde bu habere cok heyecanlanmıştım, hatta hep içimdednde söyleniyordum scarlettin dönem filmlerinde oynası gerektiğini sonunda oldu. Kadro bu haliyle çok daha iyi oldu ağız tadıyla güzel bir tarihi film bekliyorz bu ekipten.

  • Scarlett J. Ve Natalie P. daha ne olsun?

  • bencede secimler oldukca tatminkar;) iki güzelin cekişmesi izlemek cok ii olcak :) beklemedeyiz:P

  • oyuncu seçimi ii

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir