26 Mayıs 2003 12:36

Donnie Darko'ya Kardeş Geliyor...

26 yaşında çektiği Donnie Darko ile dikkatleri üzerine çeken Richard Kelly'nin ikinci projesi belli oldu. Darko sonrası başka yönetmenler için senaryo yazan Kelly, doğaüstü bir gerilim filmi için bir kez daha kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Knowing adını taşıyacak olan proje, temalarıyla Donnie Darko'yu andırıyor.Öykü, 50'li yıllarda kaybolup gitmiş bir zaman kapsülünü, ele geçirdiği bazı çizimlerle keşfeden bir adamı anlatıyor. Zamanında bir çocuğun yaptığı çizimlerin daha sonra gerçekleştiğini fark eden adam, burada resmedilen korkunç bir olayın henüz hayata geçmediğini anlayınca derhal harekete geçiyor...Ryne Pearson tarafından yazılan Knowing, Richard Kelly tarafından elden geçiriliyor. Bu arada, Donnie Darko'nun 13 Haziran tarihinde ülkemizde de vizyona girdiğini hatırlatalım.
Yorumlar
  • bu filmi herkes izlemeli bağımsız bir yapım olmasına karşın film bir harika o kadar ilginç ve karmaşık bir yapısı varki insanı hemen kendine çekmeyi başarıyor. filmde zamanda yolculuktan, şirinlere kadar herşey var. film genel anlamda huzursuz bir film ama çok çarpıcı ve her yönden tatmin edici :)))

  • Ütopik bir film sanırım.Dick'in romanlarına hasta olduğum için ilgi mi çekti.Bladde runner'ın romanı "androids can dream electrical ships" romanını incelemiştim.ilginç gelmişti.

  • yani bu kadar heyecanla beklediğim bi matrix revolutions bi loth bi de donnie darko :))) hemen gelsin hazirana kadar bile beklemek zor :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir