20 Ocak 2004 19:28

Dönüyorlar

Dog Soldiers'ın devam filmi geliyor...

Neil Marshall'ın yönetmenliğini üstlendiği 2002 tarihli Dog Soldiers, başarılı bir korku filmi olup dışarıda gayet iyi karşılanmasına rağmen, buralarda kendisini gösterme imkanı bulamadı. Kurtadam konseptini yenileyen ve korku ile aksiyon arasında iyi bir çizgi yakalayan filmin devamı geliyor. Dog Soldiers: Fresh Meat'in yönetmenliğini, yönetmen yardımcılığından gelme Andy Armstrong üstlenecek. Devam filmi ilkinin bittiği yerden başlamayı planlıyor. Kevin McKidd bir kez daha Cooper olarak kamera karşısına geçecek. Ve filmin başında onun kıstırıldığı kulübeden başka bir takım tarafından kurtarılışını izleyeceğiz. Yapım, başka kurtadamlarının da katılımıyla bir kez daha ormanlık bölgede cereyan edecek...Yapımcılar bu filmleri bir seri olarak tasarladıkları için ilerideki projelerde olayların başlangıcına dönmeyi planlıyor. Böylece Dog Soldiers'da ortalığı birbirine karan kurtadam ailesinin geçmişini de öğrenme fırsatı bulacağız. Oldukça kanlı bir "belgesel" olacak gibi gözüküyor!
Yorumlar
  • Dog soldiers filmi son zamanlarda yapılmış en iyi kurtadam filmi. Kurtadamlar üzerine yapılmış tüm filmleri neredeyse izledim ve şunu söylemeliyim ki hiç birisinde korkunun kardeşi olan gerilim yoktu. Ya da azdı. Dog Soldiers yeni bir akım başlattı. Korku filmine modern silahları soktu. Hiç zombilere tankla saldıran film izlediniz mi ya da vampirleri havan topuyla öldüren bir Film (bir tek blade serisi modern) . Klasik ve kabak tadı veren gümüş kurşun, güneş, tahta saplamak bu filmlerle tarihe karıştı. İlk film pek iyi çekilmemişti. Gerilimi sağlamak adına kurtadamlar gösterilmiyordu .sadece bir kaç sahne vardı. Belki yenisinde daha çok olacak

  • Bu kadar acayip bir filmin başarılı addedilip devamının çekilmesi,iyice acayip!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir