8 Şubat 2006 16:15

Dostlar Beyazperdede Görsün

Damon ve Affleck bir türlü ayrılamıyor

Can Dostum'la 1997'de beyazperdeye hızlı bir giriş yapan Matt Damon-Ben Affleck ikilisinin arasına kara kedi girmişti. Uzun zamandır yan yana göremediğimiz aktörler Touchstone Pictures'ın ismi henüz belirlenmemiş dramında başrolleri paylaşacak.Variety'nin haberine göre Chris Murphey'nin yazacağı senaryo gerçek bir olaydan uyarlanacak ve iki avukatın hikayesini anlatacak.Cinayetle suçlanan ve idama mahkum edilen bir tutukluyu savunan avukatların, sıradan bir dava gözüyle baktıkları hikaye tam onbeş yıllık bir maceraya dönüşmüş. Dokuz kez idam kararını bozduran avukatlar geçen uzun sürenin ardından mahkumun suçsuzluğunu kanıtlayıp beraat etmesini sağlamışlar.Philadelphialı bir hukuk firmasının ortaklarını canlandıracak olan aktörlerden Affleck'i Michael Banks, Damon'ı ise J. Gordon Cooney olarak izleyeceğiz. Dogma'nın ardından bir arada izleyemediğimiz aktörlerin fanlarını oldukça memnun edecek filmle ilgili gelişmeleri aktaracağız.
Yorumlar
  • olay budur :)

  • ben afleck in jenifer lopez sayesinde kaybolan karizmasını ve saygınlığını(en azından benim gözümde)yeniden kazanması için iyi bi başlangıç olcak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir