5 Nisan 2016 10:00

Dövmenin laneti mi?

İşler hiç de bekledikleri gibi gitmedi.

Zamanında yaşadıkları büyük aşklarını ölümsüzleştirmek için vücutlarına dövme yaptırmaktan hiç çekinmediler. Ancak işler hiç de bekledikleri gibi gitmedi. İşte dövmenin lanetini taşıyan ünlü çiftler...

Angelina Jolie - Billy Bob ThorntonAngelina Jolie, eski kocası Billy Bob Thornton'ın adını koluna dövme olarak yaptırdı. Ancak her yerde aşk dolu pozlar veren çiftin evliliği uzun sürmedi. Jolie, daha sonra o dövmeyi değiştirdi. Çocuklarının doğum yerlerinin koordinatlarını gösteren dövmeler yaptırdı.

Eva Longoria - Tony ParkerEva Longoria ve Tony Parker dillere destan bir törenle evlenmişti. Ancak beklenmedik bir gelişme oldu ve çift yollarını ayırdı. Longoria'nın ensesinde basketbol yıldızı olan Parker'ın forma numarası olan 9 (nine) dövme olarak yer alıyordu.

Melanie Griffith - Antonio BanderasMelanie Griffith, kocası Antonio Banderas'a olan aşkını onun adını koluna dövme yaptırarak ifade etti. Ancak çift yıllar sonra yollarını ayırmaya karar verince de bu yüzden zorluklar yaşadı. Griffith, sonunda o dövmeyi kolundan tamamen sildirdi.

Charlie Sheen - Denise RichardsCharlie Sheen ve eski eşi Denise Richards da aşklarını bedenlerine kazıtmıştı. Ancak onların evliliği de uzun sürmedi. Hatta boşanma sürecinde iki çocuklarının velayetini almak yüzünden kelimenin tam anlamıyla birbirlerine girdiler. Ancak çift son bir yıldır çocukları söz konusu olduğunda bir araya gelip dostça geçinebiliyor.

Megan Fox - Brian Austin Green


Yakın zamanda boşanan Megan Fox ve Brian Austin Green'in bedenlerinde de birbirlerinin isimleri yazılı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir