13 Mayıs 2003 23:41

Dreamworks, Fatal Frame'i Film Yapacak

Dreamworks, Japon video oyunu Fatal Frame'in film haklarını satın aldı...Amerika'da en çok satılan oyunlardan biri olan Fatal Frame, kayıp kardeşini arayan bir kadının hikayesi etrafında gelişiyor.Sadece Play Station 2 sahibi olanların oynayabildiği oyun, son yılların en iyi korku oyunu olarak değerlendiriliyor. Dreamworks'ün henüz senaristini belirlemediği Fatal Frame'in en önemli özelliği gerçek bir olaydan yola çıkılarak tasarlanması.Yapımcıların yoğun ilgisine mazhar olan korku türündeki video oyunlarından "Resident Evil", "House of the Dead" ve "Silent Hill" daha önce sinemaya uyarlanmışlardı.
Yorumlar
  • Resident evil dan sonra en sevdiğim video oyun. Silent hill gibi sıkmıyor insanı. MÜKEMMEL bakalım film nasıl olacak? Ama istisnasız video oyunların film halleri hep berbat çıkıyor. Bu nasıl acaba???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir