25 Eylül 2009 10:12

Dublörün Ölümü

John Woo'nun epik projesinin çekimleri esnasında çıkan yangında bir dublör yaşamını kaybetti...

Usta sinemacı John Woo, tarihi ve epik Red Cliff projesinin çekimlerini sürdürüyor. Filmde yer alacak olan heybetli savaş sahnelerinin çekimleri esnasında bir dublörün hayatını kaybettiği, üç kişinin ise yaralandığı açıklandı. Film, Çin edebiyatının klasik eserlerinden Romance of the Three Kingdoms'dan uyarlanıyor ve Üç Krallık döneminin dönüm noktası, 208 yılında geçiyor. Tony Leung, Zhang Fengyi ve Takeshi Kaneshiro filmde rol alan oyuncular arasında bulunuyor.
Yorumlar
  • Normal bence ,dublörlük vasfını aldıysa ölümle yaşam arasında oynar herzaman.

  • ee dublörler de insan. :D hoppidi hopiidi hadi dublör atla, zıpla, yangına gir, savaşa koş... ee hal böyle olunca, olası şeyler bunlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir