7 Nisan 2005 15:20

Duff Kardeşler Birarada

Madonna'dan sinema salonlarına

En son A Cinderella Story ile beyazperdede boy gösteren Hilary Duff ilk defa kardeşi Haylie ile aynı ekranı paylaşacak. Martha Coolidge'in yönetmenliğini yapacağı film Madonna'nın Material Girls şarkısından beyazperdeye uyarlanacak.Material Girls'ün senaryosunun ilk taslağı John Quaintance tarafından yazılmış ve Susan Jansen, Amy Rardin ikilisi tarafından yeniden uyarlanacak. Büyük bir kozmetik şirketinin mirasçıları olan ama bir skandal sonucu servetlerinin kaybeden iki kadının, paralarına yeniden kavuşmak için yaptıkları mücadelenin anlatılacağı filmin çekimleri 18 Nisan'da Los Angeles'ta başlıyor.
Yorumlar
  • Bu filmi özellikle hilary duff olduğu için izlemek istedim.hilary duffın bütün filmlerini izledim .bence bu filmide güzel olmuşş

  • millet bn yeni üye oldum amme bişe sölemk istedim matrial girls filmini izledim gerçekten çok güsel haylie duff da en az hilary kdr tatlı amme onn kdr olamaz tabii

  • ya lutfen gosterilsinn ya fragmanını seyrettim baya gusel yapmıslar .zaten ggirmesede dvd sini kesin alırım...

  • Film sanırım Amerika'da bugün sinemalara girdi. 18 Ağustos 2006 Hilary Duff'ın olduğu bi film gerçekten güzeldir. İnşaallah en yakın zamanda Türkiye'de de sinemalarla buluşur.

  • ya abi deli olcam ne zman turkiede gosterime gircek ya 25 agustosta yoq......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir