22 Ekim 2015 11:17

Düğün Dernek 2: Sünnet daha vizyona girmeden fragmanıyla rekor kırdı

Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemşir'in oynadığı Düğün Dernek 2: Sünnet filminin fragmanı büyük yankı uyandırdı. Şimdiden gişede başarılı olacağı belli olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin fragmanı 72 saatte 650 bin kişi tarafından izlendi.

Düğün Dernek 2 daha vizyona girmeden tozu dumana kattı. Düğün Dernek 2: Sünnet'in vizyona girmesine aylar var ama daha şimdiden fragmanıyla rekor kırdı. Ahmet Kural ve Murat Cemşir'in başrollerinde olduğu Düğün Dernek 2: Sünnet'in fragmanı 72 saatte 650 bin kişi tarafından izlendi. 4 Aralık'ta vizyona girecek olan Düğün Dernek 2: Sünnet fragmanını ve filmin konusunu haberimizde bulabilirsiniz. Düğün Dernek 2: Sünnet'in konusu: İlki 2013'te seyirciyle buluşan ve tam bir Sivas güzellemesi olan Düğün Dernek'in devam filmi olan yapımın yönetmenliği yine Selçuk Aydemir'e ait. Filmin başrollerini ilkinde de olduğu gibi Murat Cemcir ve Ahmet Kural paylaşıyor. Kadroda kendilerine eşlik eden diğer isimlerse Rasim Öztekin, İnan Ulaş Torun, Devrim Yakut, Barış Yıldız ve Şinasi Yurtsever.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir